İç Giyim Ve Giyim Kategorilerinde Sürat Kargo Tercih Ediniz! Takı&Aksesuar Kategorisinde Aras Kargo Tercih Ediniz! 200 TL Ve Üzeri Siparişlerde Sepette %5 İndirim Fırsatı! 250 TL Ve Üzeri Siparişlerinizde Kargo ÜCRETSİZ! Havale/Eft Ödemelerde Sepette %5 İndirim Fırsatını Kaçırmayın! İç Giyim Ve Giyim Kategorilerinde Sürat Kargo Tercih Ediniz! Takı&Aksesuar Kategorisinde Aras Kargo Tercih Ediniz! 200 TL Ve Üzeri Siparişlerde Sepette %5 İndirim Fırsatı! 250 TL Ve Üzeri Siparişlerinizde Kargo ÜCRETSİZ! Havale/Eft Ödemelerde Sepette %5 İndirim Fırsatını Kaçırmayın! İç Giyim Ve Giyim Kategorilerinde Sürat Kargo Tercih Ediniz! Takı&Aksesuar Kategorisinde Aras Kargo Tercih Ediniz! 200 TL Ve Üzeri Siparişlerde Sepette %5 İndirim Fırsatı! 250 TL Ve Üzeri Siparişlerinizde Kargo ÜCRETSİZ! Havale/Eft Ödemelerde Sepette %5 İndirim Fırsatını Kaçırmayın! İç Giyim Ve Giyim Kategorilerinde Sürat Kargo Tercih Ediniz! Takı&Aksesuar Kategorisinde Aras Kargo Tercih Ediniz! 200 TL Ve Üzeri Siparişlerde Sepette %5 İndirim Fırsatı! 250 TL Ve Üzeri Siparişlerinizde Kargo ÜCRETSİZ! Havale/Eft Ödemelerde Sepette %5 İndirim Fırsatını Kaçırmayın!

Kullanıcı Sözleşmesi

Giydirmece.com.tr Kullanıcı Sözleşmesi

Lütfen dikkatlice okuyunuz. Bu, giydirmece.com.tr internet sitesi kullanıcı sözleşmesidir.

Kabul Edilmişlik

Giydirmece.com.tr internet sitesini kullanarak, aşağıda belirtilen hükümleri kabul etmiş sayılırsınız. Sözleşmenin tüm hükümlerini dikkatle okumanızı ve anlamanızı öneririz. Bu sözleşmeyi kabul etmek için internet sitemizi kullanmaya devam etmelisiniz. Sözleşme şartlarına uymadığınızda, giydirmece.com.tr sitesini kullanmanız yasaklanabilir veya kısıtlanabilir.

İnternet Sitesinin Kullanımı

 • Giydirmece.com.tr internet sitesini kişisel, ticari olmayan amaçlarla kullanabilirsiniz.
 • Siteye erişim, yasalara, düzenlemelere ve bu sözleşmeye uygun olarak yapılmalıdır.
 • Siteye erişirken kullanıcı adı ve şifrenizi korumak sizin sorumluluğunuzdadır.
 • Site üzerinden yapılan her türlü etkinlik ve işlem sizin sorumluluğunuzdadır.

Hizmet Değişiklikleri ve Sonlandırma

 • Giydirmece.com.tr, herhangi bir zamanda, önceden bildirim yapmaksızın hizmetleri durdurabilir veya değiştirebilir.
 • Sözleşmeyi ihlal etmeniz durumunda, giydirmece.com.tr internet sitesini kullanmanıza son verebiliriz.

Fikri Mülkiyet Hakları

 • Giydirmece.com.tr internet sitesinde yer alan tüm içerik (metin, grafikler, logolar, simgeler, ses dosyaları, video dosyaları vb.) giydirmece.com.tr’ye aittir ve telif hakkı yasaları ile korunmaktadır.
 • İzinsiz olarak içeriğin kopyalanması, dağıtılması veya kullanılması yasaktır.

Gizlilik Politikası

 • Kişisel bilgilerinizin nasıl kullanılacağı hakkında bilgi almak için giydirmece.com.tr Gizlilik Politikasını inceleyiniz.

Garanti ve Sorumluluk Reddi

 • Giydirmece.com.tr internet sitesindeki içeriklerin doğruluğu konusunda garanti vermemekteyiz.
 • Giydirmece.com.tr internet sitesinin kullanımından kaynaklanan herhangi bir zarardan sorumlu değiliz.

Değişiklikler

 • Bu kullanıcı sözleşmesi, giydirmece.com.tr tarafından herhangi bir zamanda değiştirilebilir. Değişikliklerin yayınlanmasıyla birlikte yeni hükümler yürürlüğe girer.

İletişim

 • İletişim kurmak için giydirmece.com.tr internet sitesindeki iletişim bilgilerini kullanabilirsiniz.

Bu, giydirmece.com.tr internet sitesi kullanıcı sözleşmesinin tam metnidir. Bu sözleşmeyi kabul etmiyorsanız, giydirmece.com.tr internet sitesini kullanmayınız.

Son güncelleme tarihi: [21.03.2024]

Bize Sor! ?
Yükleniyor...